Sconto Sedací souprava CAMPO MINI pravá, černá

Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet... více informací »
Sconto Sedací souprava CAMPO MINI pravá
Značka: Sconto
36 999 Kč49 999 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet...

Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet i menší domácnosti. Oblé tvary, sedák s prošíváním v kombinaci s polohovacími záhlavníky vytváří elegantní kout pro relaxaci a odpočinek. Pouhým stisknutím tlačítka lze regulovat hloubku sedu pomocí elektrického vysouvacího systému až na hloubku 88 cm. Celočalouněné provedení vám dovolí umístit sedačku dle dispozice interiéru. I udržení pořádku pod sedačkou zvládnete hravě. Díky nožkám je prostor pod sedačkou snadno přístupný. S pohovkou CAMPO MINI vytvoříte příjemný kout pro odpolední siestu nebo večerní relaxaci. Tento vynikající produkt Sconto Sedací souprava CAMPO MINI pravá, můžete najít bez obtíží na našich stránkách v sekci sedací soupravy. Podívejte se na parádní produkty z naší kategorie za rozumné peníze!

Hodně žádaný kousek Sconto Sedací souprava CAMPO MINI pravá, černá od top výrobce Sconto lze zakoupit zde teď právě za super peníze. Cena již od 36 999 Kč.