Sconto Sedací souprava CAMPO XL pravá, taupe

Máte velkou rodinu, trávíte rádi čas s přáteli? Hledáte místo, kde se můžete všichni pohodlně usadit? Řešení nabízí sedací souprava CAMPO... více informací »
Sconto Sedací souprava CAMPO XL pravá
Značka: Sconto
53 999 Kč72 499 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Máte velkou rodinu, trávíte rádi čas s přáteli? Hledáte místo, kde se můžete všichni pohodlně usadit? Řešení nabízí sedací souprava CAMPO...

Máte velkou rodinu, trávíte rádi čas s přáteli? Hledáte místo, kde se můžete všichni pohodlně usadit? Řešení nabízí sedací souprava CAMPO XL, která si vás získá svým příjemným vzhledem i praktickými funkcemi. Svou velikostí poskytne dostatek prostoru pro komfortní sezení a o dodatečné pohodlí se postará elektrický vysouvací systém sedáku. Stačí jen pouhé stisknutí tlačítka a můžete si upravit hloubku sedu pomocí až na hloubku 88 cm. Vzniklý prostor se dá využít pro příležitostné přespání. Polohovací podhlavníky dovedou váš pocit z relaxace a odpočinku k dokonalosti. Celočalouněné provedení sedačky vám dovolí umístit sedačku dle dispozice interiéru. Sedačka CAMPO XL se v mnoho ohledech přizpůsobí vašim potřebám, postačí jen usednout a prostě být spolu. Designový výrobek Sconto Sedací souprava CAMPO XL pravá, taupe lze sehnat mimo jiné tady a teď na našem webu ve známé rubrice sedací soupravy. Nyní můžete najít parádní produkty ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu!

Tento diskontní produkt Sconto Sedací souprava CAMPO XL pravá, taupe od známého dodavatele Sconto snadno pořídíte na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte od 53 999 Kč.