Sconto Sedací souprava LANDSHUT světle šedá

Tento neodolatelný produkt lze získat bez problémů tu ve známé sekci sedací soupravy. Vyberte si ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce na... více informací »
Sconto Sedací souprava LANDSHUT světle šedá
Značka: Sconto
33 999 Kč45 999 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Tento neodolatelný produkt lze získat bez problémů tu ve známé sekci sedací soupravy. Vyberte si ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce na...

Tento neodolatelný produkt lze získat bez problémů tu ve známé sekci sedací soupravy. Vyberte si ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí. Elegantní rohová sedací souprava LANDSHUT poskytne dostatek místa celé vaší rodině. Nabízí komfortní sezení a polohovací podhlavníky dovedou váš pocit z relaxace a odpočinku k dokonalosti. Celkový vzhled doplňují dekorační polštářky v kontrastním barevném provedení. Sedačka zvládne vyřešit i provizorní nocování pro několik osob. Pár jednoduchých kroků a vytvoříte komfortní lůžko. Gauč s otomanem vám nabízí možnost si při montáži zvolit, zda bude otoman vlevo či vpravo. Zadní strana je potažena originální tkaninou a to vám umožní umístit sedačku i do prostoru. Sedačka LANDSHUT je opravdu „rodinný typ“ a snadno si s ní vytvoříte příjemný kout, kde si můžete bez obav užívat odpolední siestu a večerní pohodu a být prostě spolu.

Zcela unikátní produkt Sconto Sedací souprava LANDSHUT světle šedá od skvělého a známého výrobce Sconto jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Teď v akci 33 999 Kč.