Sconto Sedací souprava LEAH levá, šedá

Máte menší obývák, ale přesto toužíte po plnohodnotné rohové sedačce? Sedačka LEAH nabízí praktické řešení i pro menší domácnosti.... více informací »
Sconto Sedací souprava LEAH levá
Značka: Sconto
17 999 Kč25 499 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Máte menší obývák, ale přesto toužíte po plnohodnotné rohové sedačce? Sedačka LEAH nabízí praktické řešení i pro menší domácnosti....

Máte menší obývák, ale přesto toužíte po plnohodnotné rohové sedačce? Sedačka LEAH nabízí praktické řešení i pro menší domácnosti. Zvládne usadit vás i návštěvu a pěnové jádro a potah příjemný na dotek se postarají o komfortní posezení. Sedačka vaši návštěvu nejen usadí, ale pokud se posezení protáhne, můžete ze sedačky během pár chvilek připravit lůžko a návštěvě nabídnout možnost přenocování. Sedačka disponuje i úložným prostorem, takže budete mít lůžkoviny vždy po ruce. Rohová sedačka LEAH osloví každého, kdo si potrpí na krásné bydlení a pohodlí.
Neodolatelný výrobek jde pořídit bez obtíží tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice sedací soupravy. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu!

Vysoce kvalitní produkt Sconto Sedací souprava LEAH levá, šedá od skvělé značky Sconto máte možnost pořídit právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně. Aktuálně za super cenu 17 999 Kč.