Sconto Sedací souprava LEAH pravá, tyrkysová

Máte menší obývák, ale přesto toužíte po plnohodnotné rohové sedačce? Sedačka LEAH nabízí praktické řešení i pro menší domácnosti.... více informací »
Sconto Sedací souprava LEAH pravá
Značka: Sconto
17 999 Kč25 499 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Máte menší obývák, ale přesto toužíte po plnohodnotné rohové sedačce? Sedačka LEAH nabízí praktické řešení i pro menší domácnosti....

Máte menší obývák, ale přesto toužíte po plnohodnotné rohové sedačce? Sedačka LEAH nabízí praktické řešení i pro menší domácnosti. Zvládne usadit vás i návštěvu a pěnové jádro a potah příjemný na dotek se postarají o komfortní posezení. Sedačka vaši návštěvu nejen usadí, ale pokud se posezení protáhne, můžete ze sedačky během pár chvilek připravit lůžko a návštěvě nabídnout možnost přenocování. Sedačka disponuje i úložným prostorem, takže budete mít lůžkoviny vždy po ruce. Rohová sedačka LEAH osloví každého, kdo si potrpí na krásné bydlení a pohodlí.
Tento skvělý produkt jde sehnat ještě tady na našem webu ve známé rubrice sedací soupravy! Máme pro vás ještě jiné produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Kvalitní a levný výrobek Sconto Sedací souprava LEAH pravá, tyrkysová od společnosti s úžasnou pověstí Sconto můžete sehnat na našich stránkách nyní za výborné peníze! Levně za cenu 17 999 Kč.