Sconto Sedací souprava LEMON hnědá

Pokud hledáte sestavu, která dokáže zútulnit, příjemně zaplnit a zároveň rozčlenit místo na sezení, je pohovka s křesly LEMON trefou do... více informací »
Sconto Sedací souprava LEMON hnědá
Značka: Sconto
13 999 Kč29 499 Kč Sleva -52%
Do obchodu »
Pokud hledáte sestavu, která dokáže zútulnit, příjemně zaplnit a zároveň rozčlenit místo na sezení, je pohovka s křesly LEMON trefou do...

Pokud hledáte sestavu, která dokáže zútulnit, příjemně zaplnit a zároveň rozčlenit místo na sezení, je pohovka s křesly LEMON trefou do černého. Klasika našich obýváků po několik generací má mnoho výhod, právě pokud nedisponujete velkým obývákem. Křesla můžete jednoduše posouvat podle potřeby. Gauč svou velikostí nabízí **komfortní sezení** a bez problémů vyřeší uložení návštěvy a poskytne provizorní lůžko pro přenocování. Pohovka disponuje **rozkládacím systémem „click-clack“**, který spočívá v prvotním odjištění západky mírným nahnutím zádové opěrky směrem k sobě, což umožní celou zádovou část položit do vodorovné polohy na úroveň sedáku. Využít můžete také **úložný prostor**, který poslouží například pro uschování lůžkovin. Pohovka i křesla jsou potaženy plochou tkaninou s kontrastním prošíváním. Sedací souprava LEMON vás okouzlí svou variabilností a příjemným vzhledem. Zajímavý produkt Sconto Sedací souprava LEMON můžete sehnat bezprostředně tady na našich stránkách v oblíbené sekci sedací soupravy! Mrkněte na jiné produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny!

Ve slevě tento kus Sconto Sedací souprava LEMON hnědá od výrobce s dlouholetou historií Sconto snadno můžete pořídit již dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny již od 13 999 Kč.