Sconto Sedací souprava POLARIS světle šedá

Tento kvalitní a žádaný výrobek Sconto Sedací souprava POLARIS světle můžete najít již dnes tady na webu zařazený v rubrice sedací soupravy!... více informací »
Sconto Sedací souprava POLARIS světle šedá
Značka: Sconto
6 699 Kč11 299 Kč Sleva -40%
Do obchodu »
Tento kvalitní a žádaný výrobek Sconto Sedací souprava POLARIS světle můžete najít již dnes tady na webu zařazený v rubrice sedací soupravy!...

Tento kvalitní a žádaný výrobek Sconto Sedací souprava POLARIS světle můžete najít již dnes tady na webu zařazený v rubrice sedací soupravy! Nyní si můžete vybrat oblíbené výrobky z této oblíbené rubriky za příznivou cenu. Sedačka POLARIS vám pomůže vyřešit posezení v malém obýváku, pokoji pro hosty i studentském pokoji. Přes den nabídne místo pro chvíle relaxace a odpočinku, večer se promění v lůžko pro příležitostné přenocování. V úložném prostoru pod gaučem uschováte lůžkoviny, které tak budete mít v případě potřeby opět po ruce, i odnímatelné polštáře, které navíc můžete využít i pro spaní. Celočalouněné a univerzální provedení vám dává možnost zvolit si umístění sedačky podle dispozice místnosti. Otoman si při montáži můžete umístit vpravo i vlevo a gauč umístit do prostoru nebo ke stěně, přesně tak jak vám bude vyhovovat. Sedačka POLARIS je praktickým spojením minimálních nároků na prostor a maximálního využití a bude slušet malé domácnosti i studentskému bytu.

Tento unikátní výrobek Sconto Sedací souprava POLARIS světle šedá od značky s tradicí a dobrou pověstí Sconto jde nakoupit tady a teď právě za parádní cenu! V současnosti za 6 699 Kč.