Sconto Sedací souprava TEMPO levá, béžová

Rohová sedací souprava TEMPO bude atraktivní, originální dominantou každé moderní domácnosti a poskytne komfortní posezení pro celou rodinu. O... více informací »
Sconto Sedací souprava TEMPO levá
Značka: Sconto
29 999 Kč57 999 Kč Sleva -48%
Do obchodu »
Rohová sedací souprava TEMPO bude atraktivní, originální dominantou každé moderní domácnosti a poskytne komfortní posezení pro celou rodinu. O...

Rohová sedací souprava TEMPO bude atraktivní, originální dominantou každé moderní domácnosti a poskytne komfortní posezení pro celou rodinu. O maximální pohodlí se postarají nastavitelné opěrky hlavy a možnost upravit si hloubku sedáku až na 74 cm. Sedák je tvořen pružinovým jádrem a polyuretanovou pěnou. Sedačku lze využít také jako provizorní lůžko. Postačí pár jednoduchých kroků a vytvoříte komfortní lůžko pro občasné přespání. Integrovaný úložný prostor poskytne útočiště lůžkovinám, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Deky, sezónní dekorace i hračky budou ve větratelném prostoru bezpečně uloženy. Kovové nožky usnadní udržení pořádku pod sedačkou a dotváří celkový odlehčený vzhled sedačky. Celočalouněné provedení vám dovolí umístit gauč do prostoru. Sedačka TEMPO je trefou do černého pro všechny, kteří si potrpí na krásné bydlení a mají rádi opravdové pohodlí. Tento velmi žádaný výrobek Sconto Sedací souprava TEMPO dostanete teď na stránkách v oblíbené rubrice sedací soupravy! Nyní si můžete vybrat nové produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny.

Tento skvělý kus Sconto Sedací souprava TEMPO levá, béžová od výrobce se zárukou kvality Sconto dostanete momentálně na našich stránkách skutečně výhodně. Nyní můžete mít za 29 999 Kč.