Sconto Sedací souprava TEMPO pravá, červená

Rohová sedací souprava TEMPO bude atraktivní, originální dominantou každé moderní domácnosti a poskytne komfortní posezení pro celou rodinu. O... více informací »
Sconto Sedací souprava TEMPO pravá
Značka: Sconto
44 999 Kč57 999 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Rohová sedací souprava TEMPO bude atraktivní, originální dominantou každé moderní domácnosti a poskytne komfortní posezení pro celou rodinu. O...

Rohová sedací souprava TEMPO bude atraktivní, originální dominantou každé moderní domácnosti a poskytne komfortní posezení pro celou rodinu. O maximální pohodlí se postarají **nastavitelné opěrky hlavy** a možnost upravit si hloubku sedáku až na 74 cm. Sedák je tvořen pružinovým jádrem a polyuretanovou pěnou. Sedačku lze využít také jako provizorní lůžko. Postačí pár jednoduchých kroků a vytvoříte komfortní lůžko pro občasné přespání. **Integrovaný úložný prostor** poskytne útočiště lůžkovinám, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Deky, sezónní dekorace i hračky budou ve větratelném prostoru bezpečně uloženy. **Kovové nožky** usnadní udržení pořádku pod sedačkou a dotváří celkový odlehčený vzhled sedačky. **Celočalouněné provedení** vám dovolí umístit gauč do prostoru. Sedačka TEMPO je trefou do černého pro všechny, kteří si potrpí na krásné bydlení a mají rádi opravdové pohodlí.

Tento akční a ve slevě výrobek Sconto Sedací souprava TEMPO pravá, červená od našeho známého výrobce Sconto lze pořídit v aktuální nabídce za nejnižší cenu. Nyní zakoupíte za 44 999 Kč.