Sconto Sedací souprava UDINE šedá

Sedací souprava UDINE symbolizuje nadčasové řešení rohového sezení s vysokým komfortem. Elegantní vzhled a praktické funkce, které umocní váš... více informací »
Sconto Sedací souprava UDINE šedá
Značka: Sconto
37 999 Kč52 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Sedací souprava UDINE symbolizuje nadčasové řešení rohového sezení s vysokým komfortem. Elegantní vzhled a praktické funkce, které umocní váš...

Sedací souprava UDINE symbolizuje nadčasové řešení rohového sezení s vysokým komfortem. Elegantní vzhled a praktické funkce, které umocní váš pocit z relaxace jsou hlavními přednostmi této sedačky. Polohovací zádové opěrky si můžete jednoduše nastavit podle aktuální potřeby a vytvořit si tak příjemné zázemí pro odpočinek, sledování vašeho oblíbeného filmu nebo poslech hudby. Sedačka zvládne vyřešit i provizorní nocování pro několik osob. Pár jednoduchých kroků a vytvoříte komfortní lůžko. Výsuvný prvek je potažen originální potahovou tkaninou, takže i po rozložení vypadá sedačka jednotně. Integrovaný úložný prostor v sedáku poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce. Celočalouněné provedení vám nabízí luxus rozhodnout se, zda sedačku umístíte ke stěně nebo do prostoru. S rohovu sedačkou UDINE vytvoříte příjemné reprezentativní, odpočinkové místo.
Akční a ve slevě produkt Sconto Sedací souprava UDINE je k sehnání rovnou tu na stránkách ve známé rubrice sedací soupravy. Nyní koupíte další produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu!

Tento diskontní výrobek Sconto Sedací souprava UDINE šedá od populárního výrobce Sconto lze zakoupit aktuálně za parádní cenu. Za bezkonkureční cenu 37 999 Kč.