Sconto Skládací židle CAMBRIDGE 1 teakové dřevo

Skládací židle CAMBRIDGE je skvělá volba k posezení do menších prostor, jako je balkón či terasa, nebo i malý koutek zahrady. Volbu už ponecháme... více informací »
Sconto Skládací židle CAMBRIDGE 1 teakové dřevo
Značka: Sconto
3 799 Kč5 299 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Skládací židle CAMBRIDGE je skvělá volba k posezení do menších prostor, jako je balkón či terasa, nebo i malý koutek zahrady. Volbu už ponecháme...

Skládací židle CAMBRIDGE je skvělá volba k posezení do menších prostor, jako je balkón či terasa, nebo i malý koutek zahrady. Volbu už ponecháme na vás. Je velmi praktická díky možnosti složení a snadnému uskladnění a taky velmi kvalitní díky materiálu, ze kterého je stvořena. Tím je teakové dřevo, které dokáže úspěšně odolávat nepřízni počasí a stejně tak i dobře dřevokazným škůdcům. Jedná se o velmi pevné, tvrdé a zároveň pružné dřevo. Je velmi oblíbené k výrobě zahradního nábytku. Kovové spoje jsou vytvořeny z nerezové oceli. Rádi bychom vám doporučili prohlednutí si dalších stejnojmenných výrobků, s nimiž lze tuto židli zkombinovat. Tento kvalitní a levný produkt máte možnost získat také tu na stránkách v kategorii zahradní židle a křesla! Podívejte se na kvalitní zboží z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu.

Tento vynikající produkt Sconto Skládací židle CAMBRIDGE 1 teakové dřevo od populární značky Sconto snadno můžete najít tady teď právě za outletovou cenu. Výhodně za 3 799 Kč.