Sconto Skříň nad pračku POOL bílá vysoká lesk

Praktická skříň POOL zvládne optimálně využít prostor nad pračkou či sušičkou. Nabízí krytý odkládací prostor pro čistící a prací... více informací »
Sconto Skříň nad pračku POOL bílá vysoká lesk
Značka: Sconto
5 199 Kč6 799 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Praktická skříň POOL zvládne optimálně využít prostor nad pračkou či sušičkou. Nabízí krytý odkládací prostor pro čistící a prací...

Praktická skříň POOL zvládne optimálně využít prostor nad pračkou či sušičkou. Nabízí krytý odkládací prostor pro čistící a prací prostředky na prostoru, který by byl jinak nevyužitý. S touto skříní budete mít vždy vše potřebné po ruce, ale zároveň to bude skryto před zraky zvědavců, což ocení zejména rodiče malých dětí. Ať už skříň nad pračku POOL použijete v koupelně nebo třeba v technické místnosti, vždy bezpečně uschová vše, co potřebujete a zároveň bude vaše místo u pračky vypadat vždy uklizeně.
Tento akční a ve slevě výrobek Sconto Skříň nad pračku POOL jde koupit snadno na stránkách ve známé kategorii koupelnové skříňky. Nyní můžete získat ještě jiné kusy z této známé kategorie v akci!

Akční a ve slevě kus Sconto Skříň nad pračku POOL bílá vysoká lesk od společnosti s úžasnou pověstí Sconto jde pořídit ještě dnes výhodně! Akční ceny již od 5 199 Kč.