Sconto Komoda GERMAN dub stirling

Hledáte stylový kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu váš domov zútulní? Prostorná, kombinovaná... více informací »
Sconto Komoda GERMAN dub stirling
Značka: Sconto
6 999 Kč8 999 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Hledáte stylový kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu váš domov zútulní? Prostorná, kombinovaná...

Hledáte stylový kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu váš domov zútulní? Prostorná, kombinovaná komoda GERMAN to hravě zvládne. Díky orámování připomíná klasický dřevěný nábytek. Působí masivním dojmem a okouzlí vás výraznou kresbou dřeva. Krom zásuvek budete mít k dispozici i odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Velký úložný prostor zvládne nahradit skříň v obýváku, rozložení odkládacího prostoru ocení dámy i v jídelně. Ať už komodu GERMAN umístíte kamkoli, spolehlivě vás okouzlí svou funkčností a podtrhne celkový výraz místnosti.

Tento kvalitní a levný výrobek Sconto Komoda GERMAN dub stirling od společnosti s předním postavením na trhu Sconto pohodlně nakoupíte momentálně v naši nabídce za báječnou cenu! Cenově vychází na 6 999 Kč.