Sconto Taburet AVENUE černo-šedá

Elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Takový je taburet AVENUE. Moderní vzhled je tvořený kombinací dvou odlišných tkanin. taburet... více informací »
Sconto Taburet AVENUE černo-šedá
Značka: Sconto
3 399 Kč4 799 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Takový je taburet AVENUE. Moderní vzhled je tvořený kombinací dvou odlišných tkanin. taburet...

Elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Takový je taburet AVENUE. Moderní vzhled je tvořený kombinací dvou odlišných tkanin. taburet poskytne nejen místo pro vaše unavené nohy, ale zároveň nabízí praktické řešení provizorního usazení hostů a úložného prostoru. Budete mít kam uschovat deku nebo svou oblíbenou knihu. Pěnové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. V kombinaci s křeslem nebo sedačkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Díky snadné manipulaci lze ale taburet AVENUE využít v jakékoli části vaší domácnosti.

Tento akční a ve slevě výrobek Sconto Taburet AVENUE černo-šedá od top výrobce Sconto pořídíte u nás teď skutečně levně! Výhodně teď u nás za 3 399 Kč.