Sconto Taburet GABRIEL šedá

Taburet GABRIEL je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Poskytne místo pro vaše unavené nohy i pohodlné místo pro sezení.... více informací »
Sconto Taburet GABRIEL šedá
Značka: Sconto
1 999 Kč2 699 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Taburet GABRIEL je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Poskytne místo pro vaše unavené nohy i pohodlné místo pro sezení....

Taburet GABRIEL je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Poskytne místo pro vaše unavené nohy i pohodlné místo pro sezení. Uvnitř lavice se nachází úložný prostor, do kterého můžete uschovat deky, sezónní oblečení nebo hračky, které by se jinak jen tak válely ladem. Taburet GABRIEL je multifunkční kousek nábytku, který zvládne nabídnout provizorní usazení i dostatek úložného prostoru prakticky pro cokoli. Je dostatečně univerzální a své uplatnění najde prakticky v jakémkoliv pokoji.
Vysoce kvalitní výrobek Sconto Taburet GABRIEL šedá máte možnost pořídit právě zde tu zařazený v sekci taburety. Máme pro vás zlevněné kusy z této sekce za výhodné peníze.

Hodně žádaný produkt Sconto Taburet GABRIEL šedá od výrobce s dlouholetou historií Sconto lze pořídit momentálně levně! Nyní pořídíte za 1 999 Kč.