Sconto Taburet GULLIVER šedá

Maxi taburet GULLIVER je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Vysoce kvalitní pružinové jádro zajišťuje příjemné... více informací »
Sconto Taburet GULLIVER šedá
Značka: Sconto
6 799 Kč9 599 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Maxi taburet GULLIVER je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Vysoce kvalitní pružinové jádro zajišťuje příjemné...

Maxi taburet GULLIVER je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Vysoce kvalitní pružinové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a zároveň nabízí praktické řešení provizorního usazení hostů. V kombinaci s pohovkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Pokud na taburet položíte tác, lze využít i jako odkládací stolek na nápoje.
Levný produkt Sconto Taburet GULLIVER šedá máte možnost sehnat bez obtíží tady na našem webu zařazený v rubrice taburety! Nyní si můžete koupit oblíbené kousky z této populární kategorie za skvělou cenu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Sconto Taburet GULLIVER šedá od populární značky Sconto snadno seženete aktuálně za báječnou cenu! Ceny od 6 799 Kč.