Sconto Taburet MOLDAU hnědá

Zcela unikátní produkt je k získání rovněž tu v oblíbené rubrice taburety. Nyní můžete najít oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za... více informací »
Sconto Taburet MOLDAU hnědá
Značka: Sconto
6 299 Kč8 899 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Zcela unikátní produkt je k získání rovněž tu v oblíbené rubrice taburety. Nyní můžete najít oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za...

Zcela unikátní produkt je k získání rovněž tu v oblíbené rubrice taburety. Nyní můžete najít oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu!
Maxi taburet MOLDAU je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Vysoce kvalitní pružinové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a zároveň nabízí praktické řešení provizorního usazení hostů. V kombinaci s pohovkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Pokud na taburet položíte tác, lze využít i jako odkládací stolek na nápoje.

Oblíbený produkt Sconto Taburet MOLDAU hnědá od výrobce s dlouholetou historií Sconto je k dostání momentálně na webu za příznivou cenu! Právě teď za cenu 6 299 Kč.