Sconto Taburet SALO šedá

Vynikající výrobek Sconto Taburet SALO šedá najdete bez obtíží tady na našich stránkách v oblíbené rubrice taburety. Nyní můžete získat... více informací »
Sconto Taburet SALO šedá
Značka: Sconto
5 299 Kč7 499 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Vynikající výrobek Sconto Taburet SALO šedá najdete bez obtíží tady na našich stránkách v oblíbené rubrice taburety. Nyní můžete získat...

Vynikající výrobek Sconto Taburet SALO šedá najdete bez obtíží tady na našich stránkách v oblíbené rubrice taburety. Nyní můžete získat další zboží z této rubriky snadno online!
Maxi taburet SALO je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Vysoce kvalitní pěnové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a zároveň nabízí praktické řešení provizorního usazení hostů. V kombinaci s sedačkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Pokud na taburet položíte tác, lze využít i jako odkládací stolek na nápoje.

Levný kus Sconto Taburet SALO šedá od značky se zárukou kvality Sconto snadno můžete sehnat právě teď u nás za super peníze. Aktuálně stojí u nás 5 299 Kč.