Sconto TV komoda LUCI dub artisan/šedá, 150 cm

Unikátní a oblíbený produkt Sconto TV komoda LUCI dub artisan/šedá, 150 cm můžete najít teď na stránkách v sekci tv stolky a komody. Mrkněte na... více informací »
Sconto TV komoda LUCI dub artisan/šedá
Značka: Sconto
7 599 Kč9 999 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Unikátní a oblíbený produkt Sconto TV komoda LUCI dub artisan/šedá, 150 cm můžete najít teď na stránkách v sekci tv stolky a komody. Mrkněte na...

Unikátní a oblíbený produkt Sconto TV komoda LUCI dub artisan/šedá, 150 cm můžete najít teď na stránkách v sekci tv stolky a komody. Mrkněte na zlevněné zboží z této populární rubriky ve výhodné akci!
S TV komodou LUCI si uspořádáte zónu domácího kina s jedinečnou atmosférou. Komoda poskytuje dostatek krytého úložného prostoru i místo pro multimediální zařízení. Zajistí dokonalý výhled na televizi a dopřeje vám nerušeně sledovat váš oblíbený pořad díky mechanismu tichého dovírání dvířek a zásuvek. Za dvířky a v zásuvkách můžete vkusně uschovat všechna ta DVD, odložené knihy nebo fotoalba. Součástí komody je také integrované, decentní LED osvětlení. TV stolek LUCI je dokonalým spojením funkčnosti a elegantního vzhledu a v kombinaci s dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte plnohodnotnou, reprezentativní sestavu, která bude vašemu obýváku opravdu slušet.

Nový výrobek Sconto TV komoda LUCI dub artisan/šedá, 150 cm od známé společnosti Sconto je dostupný právě teď u nás za akční cenu! Cena již od 7 599 Kč.