Sconto TV komoda RAPALLO kaštan, šířka 189 cm

Dáváte přednost vzhledu surového dřeva? S TV komodou RAPALLO vnesete do místnosti nádech přírody. Provedení imitující surové dřevo vytvoří... více informací »
Sconto TV komoda RAPALLO kaštan
Značka: Sconto
5 399 Kč7 099 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Dáváte přednost vzhledu surového dřeva? S TV komodou RAPALLO vnesete do místnosti nádech přírody. Provedení imitující surové dřevo vytvoří...

Dáváte přednost vzhledu surového dřeva? S TV komodou RAPALLO vnesete do místnosti nádech přírody. Provedení imitující surové dřevo vytvoří příjemnou, domáckou atmosféru. TV stolek poskytuje místo pro multimediální zařízení, zajistí dokonalý výhled na televizi a prostor za dvířky můžete využít na CD, DVD, nebo vše, co potřebujete mít po ruce. V kombinaci s policí nebo dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte příjemný televizní kout.
Akční výrobek Sconto TV komoda RAPALLO kaštan, jde nakoupit v pohodě tady na našem webu ve známé sekci tv stolky a komody. Nyní koupíte ještě podobné produkty z naší rubriky za super ceny.

Zlevněný produkt Sconto TV komoda RAPALLO kaštan, šířka 189 cm od přední společnosti Sconto máte možnost najít zrovna dnes za výprodejovou cenu. Momentálně v akci za 5 399 Kč.