Sconto TV komoda RIAN dub/černá

TV komoda RIAN patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru.... více informací »
Sconto TV komoda RIAN dub/černá
Značka: Sconto
7 599 Kč9 999 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
TV komoda RIAN patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru....

TV komoda RIAN patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. Výrazná kresba dřeva a kombinace s lištou z přírodního masivního dřeva vnáší do interiéru kus přírody. Lišta je unikátním prvkem nábytku, který byl zpracován ručně a odráží se zde volnost přírody a původního originálního vzhledu. Z tohoto důvodu se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. TV komoda poskytuje dostatek krytého úložného prostoru i místo pro multimediální zařízení. Zajistí dokonalý výhled na televizi a dopřeje vám nerušeně sledovat váš oblíbený pořad díky mechanismu tichého dovírání dvířek a zásuvek. V zadní části otevřené poličky je praktický otvor, kde snadno ukryjete směsici kabelů. TV komoda RIAN je dokonalým spojením funkčnosti a elegantního vzhledu a v kombinaci s dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte plnohodnotnou, reprezentativní sestavu, která bude vašemu obýváku opravdu slušet.
Kvalitní a velmi žádaný kus Sconto TV komoda RIAN dub/černá dostanete právě na webu umístěný v sekci tv stolky a komody! Nyní získáte akční kusy ze zmíněné sekce za internetové ceny!

Výjimečný kus Sconto TV komoda RIAN dub/černá od dodavatele zboží Sconto můžete sehnat nyní za super peníze. Nyní za akční cenu 7 599 Kč.