Sconto TV sestava ELEGANTE I ořech

Moderní i nadčasová TV stěna ELEGANTE I v jednoduchém designu nabízí dostatek různě členěného úložného prostoru jak pro televizi, tak i pro... více informací »
Sconto TV sestava ELEGANTE I ořech
Značka: Sconto
6 699 Kč9 499 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Moderní i nadčasová TV stěna ELEGANTE I v jednoduchém designu nabízí dostatek různě členěného úložného prostoru jak pro televizi, tak i pro...

Moderní i nadčasová TV stěna ELEGANTE I v jednoduchém designu nabízí dostatek různě členěného úložného prostoru jak pro televizi, tak i pro nezbytné multimediální vybavení a vše potřebné. Sestava je spojením komody a tří nástěnných polic, které lze libovolně dle vaší fantazie rozprostřít. Komoda nabízí dvě boční skřínky s výklopnými dvířky v bezúchytovém provedení a otevřenou střední částí. Sestava je vyrobena z kvalitního lamina – LTD o síle 18 mm se snadno udržovatelným povrchem. Základnu tvoří plastové nožky poskytující nejen stabilitu, ale díky své výšce také umožní snadnější přístup při úklidu. Nabízí možnost výběru z více barevných variant dle vašeho interiéru.

Tento designový produkt Sconto TV sestava ELEGANTE I ořech od spolehlivé značky Sconto najdete teď skutečně levně. Nyní pořídíte od 6 699 Kč.