Sconto TV stolek ELEGANTE ořech

Moderní a praktická TV komoda ELEGANTE v jednoduchém designu v hodná i do menších interiérů. Poskytne vám úložný prostor v podobě dvou skříněk... více informací »
Sconto TV stolek ELEGANTE ořech
Značka: Sconto
4 199 Kč5 799 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Moderní a praktická TV komoda ELEGANTE v jednoduchém designu v hodná i do menších interiérů. Poskytne vám úložný prostor v podobě dvou skříněk...

Moderní a praktická TV komoda ELEGANTE v jednoduchém designu v hodná i do menších interiérů. Poskytne vám úložný prostor v podobě dvou skříněk a členěné police. Dvířka jsou v moderním bezúchytovém provedení. Tělo komody je vyrobeno z kvalitního lamina ze snadno udržovatelného povrchu. Základnu tvoří plastové nožky poskytující nejen stabilitu, ale díky výšce zároveň umožní snadnější případný úklid. Lze si vybrat i z více barevných variant dle vašeho interiéru.
Tento akční a ve slevě produkt lze pořídit bez problémů tu na stránkách v populární sekci tv stolky a komody! Nyní můžete najít nové produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny.

Tento designový produkt Sconto TV stolek ELEGANTE ořech od top značky Sconto pohodlně nakoupíte právě teď u nás za skvělou cenu. Nyní lze objednat jen za 4 199 Kč.