Sconto TV stolek MINA dub/antracit

Potřebujete svůj byt doplnit o televizní koutek a hledáte něco praktického a přitom originálního? Možná vás zaujme TV stolek MINA. Disponuje... více informací »
Sconto TV stolek MINA dub/antracit
Značka: Sconto
3 699 Kč5 199 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Potřebujete svůj byt doplnit o televizní koutek a hledáte něco praktického a přitom originálního? Možná vás zaujme TV stolek MINA. Disponuje...

Potřebujete svůj byt doplnit o televizní koutek a hledáte něco praktického a přitom originálního? Možná vás zaujme TV stolek MINA. Disponuje dostatečně velkou plochou, kam lze umístit i širokoúhlou obrazovku, otevřenými policemi pro uložení nezbytné multimediální techniky a po stranách dvě skřínky s výklopnými dvířky, kde uschováte vše pro vás potřebné. Tělo komody bylo vyrobeno z kvalitního lamina – LTD o síle 18 mm se snadno udržovatelným povrchem a určitě oceníte i vyšší plastové nožky, které jsou nejenom praktické pro udržení pořádku, ale také vytvářejí celkový vzdušný dojem.

Kvalitní a žádaný produkt Sconto TV stolek MINA dub/antracit od předního výrobce Sconto můžete najít v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně. Nyní můžete mít za 3 699 Kč.