Sconto TV stolek QUINN tmavý ořech/bílá

Elegantní, prostorný a nadčasový TV stolek QUINN nabízí prvky moderního designu a vysokou funkčnost díky velkému úložnému prostoru v podobě tří... více informací »
Sconto TV stolek QUINN tmavý ořech/bílá
Značka: Sconto
3 499 Kč4 899 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Elegantní, prostorný a nadčasový TV stolek QUINN nabízí prvky moderního designu a vysokou funkčnost díky velkému úložnému prostoru v podobě tří...

Elegantní, prostorný a nadčasový TV stolek QUINN nabízí prvky moderního designu a vysokou funkčnost díky velkému úložnému prostoru v podobě tří skříněk s bezúchytovým provedením. TV komoda je vyrobena z kvalitního lamina LTD o síle 18 mm. Bytelné dřevěné nožky dotváří nejen celkovou vzdušnost, ale také jsou praktické pro případný úklid. Nabízíme vám možnost výběru z více barevných variant pro vaši snadnější kombinaci s dalšími kusy nábytku v místnosti.
Hodně oblíbený produkt Sconto TV stolek QUINN je dostupný v pohodě na webu zařazený v rubrice tv stolky a komody. Vyhledejte si ještě jiné zboží z této populární kategorie za výhodnou cenu!

Tento neodolatelný produkt Sconto TV stolek QUINN tmavý ořech/bílá od společnosti s předním postavením na trhu Sconto můžete získat právě zde za akční cenu! V akci za 3 499 Kč.