Sconto Vitrína MANHATTAN dub havelland cognac/grafit

Moderní vitrína MANHATTAN vytváří harmonické propojení surového a přírodního materiálu. Poskytuje dostatek úložného prostoru, který je... více informací »
Sconto Vitrína MANHATTAN dub havelland cognac/grafit
Značka: Sconto
14 599 Kč20 499 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Moderní vitrína MANHATTAN vytváří harmonické propojení surového a přírodního materiálu. Poskytuje dostatek úložného prostoru, který je...

Moderní vitrína MANHATTAN vytváří harmonické propojení surového a přírodního materiálu. Poskytuje dostatek úložného prostoru, který je rozčleněn do uzavřených a prosklených částí. Vyobrazené osvětlení je pouze ilustrativní, není součástí vitríny. Osvětlení lze dokoupit na obchodních domech. Dodáváno ve smontovaném stavu, kromě úchytů a nožiček, které jsou z přepravních důvodů demontovány. Tento zlevněný produkt dostanete bezprostředně tady na stránkách zařazený v kategorii vitríny. Připravili jsme skvělé produkty z této populární rubriky ve výhodné akci.

Neodolatelný produkt Sconto Vitrína MANHATTAN dub havelland cognac/grafit od spolehlivé značky Sconto snadno můžete pořídit v aktuální nabídce extra se slevou. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 14 599 Kč.