Sconto Vitrína MILANO alpská bílá/dub sanremo

Kombinace plných a prosklených dvířek vitríny MILANO poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém... více informací »
Sconto Vitrína MILANO alpská bílá/dub sanremo
Značka: Sconto
9 799 Kč12 899 Kč Sleva -24%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kombinace plných a prosklených dvířek vitríny MILANO poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 3 skleněné police místo svátečnímu nádobí, sklenicím nebo rodinným suvenýrům. K dispozici máte i 4 dřevěné odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem soft-close, který se postará o jejich tiché dovírání. Otevírání je univerzální, proto si můžete nastavit levostranné nebo pravostranné otevírání. Vitrína MILANO ve spojení s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu. LED osvětlení skleněných polic není součástí balení.
Zajímavý produkt máte možnost najít snadno tady na našich stránkách v oblíbené rubrice vitríny. Nyní najdete parádní produkty z této známé kategorie za extra cenu.