Sconto Vitrína NICOLAS dub artisan

Kombinace plných a prosklených dvířek vitríny NICOLAS poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Prosklená část nabízí místo... více informací »
Sconto Vitrína NICOLAS dub artisan
Značka: Sconto
6 399 Kč8 399 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Kombinace plných a prosklených dvířek vitríny NICOLAS poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Prosklená část nabízí místo...

Kombinace plných a prosklených dvířek vitríny NICOLAS poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Prosklená část nabízí místo na skleněných policích svátečnímu nádobí, skleničkám nebo rodinným suvenýrům. K dispozici máte i odkládací dřevěné police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích. Vitrína NICOLAS je zdařilým spojením funkčnosti a moderního vzhledu a z vašeho obývacího koutku vytvoří příjemné místo s osobitým kouzlem.
Diskontní výrobek Sconto Vitrína NICOLAS dub jde pořídit také na stránkách v kategorii vitríny. Nyní najdete zlevněné kousky ve zmíněné sekci za extra cenu.

Zcela unikátní kus Sconto Vitrína NICOLAS dub artisan od odblíbeného výrobce Sconto máte možnost nakoupit právě nyní ve výprodejové akci. Zboží pořídíte teď u nás za 6 399 Kč.