Sconto Vitrína RIAN pravá, dub/černá

Vitrína RIAN patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru.... více informací »
Sconto Vitrína RIAN pravá
Značka: Sconto
10 799 Kč14 299 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Vitrína RIAN patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru....

Vitrína RIAN patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. Výrazná kresba dřeva a kombinace s lištou z přírodního masivního dřeva vnáší do interiéru kus přírody. Lišta je unikátním prvkem nábytku, který byl zpracován ručně a odráží se zde volnost přírody a původního originálního vzhledu. Z tohoto důvodu se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Vitrína poskytuje dostatek členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 2 skleněné police s LED osvětlením místo pro sváteční nádobí, sklenice nebo rodinné suvenýry. K dispozici máte i odkládací prostor pěkně schovaný za dvířky, kde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Vitrína stylově i funkčně doplňuje kolekci RIAN. Kombinací jednotlivých prvků můžete snadno vytvořit reprezentativní prostor v jednotném designu. Kvalitní a velmi žádaný výrobek Sconto Vitrína RIAN pravá, dub/černá máte možnost najít právě nyní tady u nás v rubrice vitríny. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí!

Kvalitní a levný produkt Sconto Vitrína RIAN pravá, dub/černá od známé kvalitní značky Sconto snadno pořídíte zrovna opravdu výhodně! Cena od 10 799 Kč.