Sconto Vysoká koupelnová skříň POOL bílá vysoký lesk

Moderní koupelnová skříňka POOL si najde své místo v jakékoli koupelně i technické místnosti. Okouzlí vás svým univerzálním barevným... více informací »
Sconto Vysoká koupelnová skříň POOL bílá vysoký lesk
Značka: Sconto
8 999 Kč11 999 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Moderní koupelnová skříňka POOL si najde své místo v jakékoli koupelně i technické místnosti. Okouzlí vás svým univerzálním barevným...

Moderní koupelnová skříňka POOL si najde své místo v jakékoli koupelně i technické místnosti. Okouzlí vás svým univerzálním barevným provedením i přední plochou ve vysokém lesku, ale hlavně velkorysostí krytého úložného prostoru. Skříňka pojme kosmetiku, ručníky i čisticí prostředky, o kterých budete mít díky dělenému vnitřnímu prostoru vždy perfektní přehled. Otevřený odkládací prostor můžete využít pro dekoraci nebo si zde odložit nezbytné drobnosti. S koupelnovou skříňkou POOL bude působit vaše koupelna stále organizovaně a čistě.
Tento unikátní produkt Sconto Vysoká koupelnová skříň POOL bílá je dostupný právě nyní u nás zařazený v rubrice koupelnové skříňky. Nyní si můžete vybrat parádní výrobky z této rubriky za skvělou cenu!

Velmi žádaný kus Sconto Vysoká koupelnová skříň POOL bílá vysoký lesk od přední společnosti Sconto je k sehnání na našich stránkách nyní pořád výhodně! Nabídka od 8 999 Kč.