Sconto Zahradní stůl FLORENZ2 kulatý, Ø 120 cm

Zahradní stůl FLORENZ2 v přírodním nestárnoucím designu. Má velmi stabilní hliníkovou konstrukci vypletenou umělým ratanem, který vyniká svojí... více informací »
Sconto Zahradní stůl FLORENZ2 kulatý
Značka: Sconto
7 699 Kč10 499 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Zahradní stůl FLORENZ2 v přírodním nestárnoucím designu. Má velmi stabilní hliníkovou konstrukci vypletenou umělým ratanem, který vyniká svojí...

Zahradní stůl FLORENZ2 v přírodním nestárnoucím designu. Má velmi stabilní hliníkovou konstrukci vypletenou umělým ratanem, který vyniká svojí vysokou odolností proti nepřízni počasí. Jako skvělým a praktickým doplňkem je tvrzené sklo, které má kvůli bezpečnosti o trochu menší průměr než je vypletená plocha desky stolu a je připevněno přísavkami zabraňující posunu. Zahradní stůl FLORENZ2 je skvělým doplňkem pro zahradu či větší terasu.
Vynikající kousek Sconto Zahradní stůl FLORENZ2 kulatý, máte možnost získat mimo jiné tu na našich stránkách v oblíbené sekci zahradní stoly! Připravili jsme pro vás další produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu!

Oblíbený a akční kousek Sconto Zahradní stůl FLORENZ2 kulatý, Ø 120 cm od populárního výrobce Sconto máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce za super cenu! Nyní za akční cenu 7 699 Kč.