Sconto Kancelářská židle CHARLES černá

Kancelářská židle CHARLES je zárukou pohodlí během každodenního sezení u pracovního stolu a to díky pevnému podhlavníku na vysokém a zároveň... více informací »
Sconto Kancelářská židle CHARLES černá
Značka: Sconto
4 999 Kč6 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Kancelářská židle CHARLES je zárukou pohodlí během každodenního sezení u pracovního stolu a to díky pevnému podhlavníku na vysokém a zároveň...

Kancelářská židle CHARLES je zárukou pohodlí během každodenního sezení u pracovního stolu a to díky pevnému podhlavníku na vysokém a zároveň dostatečně širokému opěradle, který se dá stejně jako sedák a plastové područky výškově nastavit podle individuálních potřeb. Předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed a postará se o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 50 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 130 kg. Snadná a rychlá montáž.
Akční a ve slevě výrobek Sconto Kancelářská židle CHARLES lze pořídit rovnou na našem webu ve známé sekci kancelářské židle. Nyní najdete parádní produkty ze zmíněné sekce ve výhodné akci! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od výrobce Sconto. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Sconto Kancelářská židle CHARLES černá od známé značky Sconto pohodlně seženete v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! K sehnání zrovna v akci za 4 999 Kč.