Sconto TV komoda LUCI dub artisan/šedá, šířka 181 cm

S TV komodou LUCI si uspořádáte zónu domácího kina s jedinečnou atmosférou. Komoda poskytuje dostatek krytého úložného prostoru i místo pro... více informací »
Sconto TV komoda LUCI dub artisan/šedá
Značka: Sconto
9 399 Kč12 299 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
S TV komodou LUCI si uspořádáte zónu domácího kina s jedinečnou atmosférou. Komoda poskytuje dostatek krytého úložného prostoru i místo pro...

S TV komodou LUCI si uspořádáte zónu domácího kina s jedinečnou atmosférou. Komoda poskytuje dostatek krytého úložného prostoru i místo pro multimediální zařízení. Zajistí dokonalý výhled na televizi a dopřeje vám nerušeně sledovat váš oblíbený pořad díky mechanismu tichého dovírání dvířek a zásuvek. Za dvířky a v zásuvkách můžete vkusně uschovat všechna ta DVD, odložené knihy nebo fotoalba. Součástí komody je také integrované, decentní LED osvětlení. TV stolek LUCI je dokonalým spojením funkčnosti a elegantního vzhledu a v kombinaci s dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte plnohodnotnou, reprezentativní sestavu, která bude vašemu obýváku opravdu slušet.

Tento velmi žádaný produkt Sconto TV komoda LUCI dub artisan/šedá, šířka 181 cm od dodavatele kvalitních produktů Sconto snadno získáte zde pořád výhodně! Právě lze objednat jen za 9 399 Kč.