Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20, 202×217 cm dub alicante/bílá vysoký lesk

Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20 splní hravě požadavky každé moderní hospodyňky. Dispoziční řešení do L vyčaruje plně funkční kuchyni i... více informací »
Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20
Značka: Sconto
23 999 Kč46 999 Kč Sleva -48%
Do obchodu »
Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20 splní hravě požadavky každé moderní hospodyňky. Dispoziční řešení do L vyčaruje plně funkční kuchyni i...

Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20 splní hravě požadavky každé moderní hospodyňky. Dispoziční řešení do L vyčaruje plně funkční kuchyni i na malém prostoru. Uspořádání jednotlivých zón kuchyňské linky zajistí pohodlnou přípravu pokrmů i následný úklid. Kuchyňská linka je dodávána včetně pracovní desky a soklu. Celá sestava je vyrobena z odolného lamina s ABS hranami. Zároveň je nenáročná na údržbu a snadno čistitelná. Díky univerzálnímu barevnému provedení zapadne téměř do každého interiéru. Dodáváno bez spotřebičů, osvětlení a doplňků.

Tento akční a ve slevě produkt Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20, 202x217 cm dub alicante/bílá vysoký lesk od dodavatele kvalitních produktů Sconto můžete dostat tady a teď extra se slevou. Cenově vychází na 23 999 Kč.