Sconto TV komoda GERMAN dub stirling, šířka 139 cm

TV komoda GERMAN patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. Výrazná kresba... více informací »
Sconto TV komoda GERMAN dub stirling
Značka: Sconto
4 699 Kč5 999 Kč Sleva -21%
Do obchodu »
TV komoda GERMAN patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. Výrazná kresba...

TV komoda GERMAN patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. Výrazná kresba dřeva vnáší do interiéru kus přírody. TV komoda poskytuje dostatek krytého úložného prostoru i místo pro multimediální zařízení. Zajistí dokonalý výhled na televizi a poskytne i úložný prostor pro další multimediální zařízení. V zásuvkách můžete vkusně uschovat všechna ta DVD, odložené knihy nebo fotoalba. Součástí stolku je také integrované, decentní LED osvětlení, které vytváří útulnou atmosféru. V zadní části jsou praktické otvory, kde snadno ukryjete směsici kabelů. TV komoda GERMAN je dokonalým spojením funkčnosti a elegantního vzhledu a v kombinaci s dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte plnohodnotnou, reprezentativní sestavu, která bude vašemu obýváku opravdu slušet.

Tento skvělý výrobek Sconto TV komoda GERMAN dub stirling, šířka 139 cm od dodavatele s dobrým jménem Sconto je k dispozici momentálně na webu v bezva akci! Ve skvělé akci za 4 699 Kč.