Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 3 dveře, 6 zásuvek

Šatní skříň BENETT je díky svému provedení ideální do menších prostor. Klasický dekor dubu sonoma umožňuje kombinovat skříň s jakýmkoliv... více informací »
Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma
Značka: Sconto
8 999 Kč11 999 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Šatní skříň BENETT je díky svému provedení ideální do menších prostor. Klasický dekor dubu sonoma umožňuje kombinovat skříň s jakýmkoliv...

Šatní skříň BENETT je díky svému provedení ideální do menších prostor. Klasický dekor dubu sonoma umožňuje kombinovat skříň s jakýmkoliv interiérem. Vnitřní vybavení skříně obsahuje **5 vložených polic** a **2 šatní tyče**. Prakticky členěný prostor umožní přehledné uložení veškerého vašeho oblečení. Menší předměty můžete uložit do **6 prostorných zásuvek**. **Decentní úchytky** ve stříbrné barvě usnadňují otevírání. **Dřevotřískový materiál** je opatřen speciální tištěnou povrchovou úpravou, která není náročná na údržbu. Šatní skříň BENETT můžete kombinovat s ostatním nábytkem ze stejnojmenného programu.

Neodolatelný produkt Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 3 dveře, 6 zásuvek pocházející od značky Sconto je k dispozici právě nyní za super peníze. Nyní za akční cenu 8 999 Kč.