Sconto Sedací souprava LIGHTING-SE světle šedá

Rohová sedací LIGHTING-SE zaujme především příznivce moderních technologií a atraktivního designu. Nabízí komfortní posezení pro celou rodinu i... více informací »
Sconto Sedací souprava LIGHTING-SE světle šedá
Značka: Sconto
36 999 Kč51 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Rohová sedací LIGHTING-SE zaujme především příznivce moderních technologií a atraktivního designu. Nabízí komfortní posezení pro celou rodinu i...

Rohová sedací LIGHTING-SE zaujme především příznivce moderních technologií a atraktivního designu. Nabízí komfortní posezení pro celou rodinu i přátele. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou stylovým doplňkem. Součástí sedačky je také integrované, decentní LED osvětlení, které vytváří útulnou atmosféru. Pomocí zabudovaného dotekového panelu si můžete libovolně zvolit barvu podsvícení podle aktuální nálady. Disponuje také zvukovým systémem včetně Bluetooth, rozhraní USB, funkce nabíjení USB, připojení AUX, které vytváří z gauče ultramoderní obývací prostor. Sedačka vaši návštěvu nejen usadí, ale pokud se posezení protáhne, můžete ze sedačky během pár chvilek připravit lůžko a návštěvě nabídnout možnost přenocování. Integrovaný úložný prostor poskytne útočiště nejen lůžkovinám, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Záda potažená tkaninou vám umožní rozhodnout se, zda gauč umístíte do prostoru nebo ke stěně. Nedržte se zpátky, ukažte svou hravou osobnost a dopřejte si luxus, který sedačka LIGHTING-SE nabízí.

Tento unikátní produkt Sconto Sedací souprava LIGHTING-SE světle šedá od našeho známého výrobce Sconto snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách skutečně levně. Cenově vychází na 36 999 Kč.