Sconto Konferenční stolek LUCI dub artisan/šedá

Moderní konferenční stolek LUCI s praktickou zásuvkou opatřenou systémem SOFT CLOSE - pomalým dovíráním. Vedle zásuvky se nachází další možný... více informací »
Sconto Konferenční stolek LUCI dub artisan/šedá
Značka: Sconto
4 899 Kč6 449 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Moderní konferenční stolek LUCI s praktickou zásuvkou opatřenou systémem SOFT CLOSE - pomalým dovíráním. Vedle zásuvky se nachází další možný...

Moderní konferenční stolek LUCI s praktickou zásuvkou opatřenou systémem SOFT CLOSE – pomalým dovíráním. Vedle zásuvky se nachází další možný úložný prostor připravený pro vaši rozečtenou knížku či časopis. Stolek je vyroben z laminované dřevotřísky v elegantním nadčasovém designu a s velmi snadno udržovatelným povrchem. Vhod přijdou i praktická kolečka, která usnadňují manipulaci. Stolek můžete zakomponovat samostatně do již zařízeného obývacího pokoje, nebo lze v kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce snadno vytvořit interiér v jednotném designu.

Tento unikátní kousek Sconto Konferenční stolek LUCI dub artisan/šedá od našeho výrobce Sconto snadno seženete právě nyní za akční cenu. Nabídka od 4 899 Kč.