Sconto Konferenční stolek LUCI dub artisan/bílá/tmavě šedá

Jednoduchý a přesto zajímavý vzhled konferenčního stolku LUCI dokáže naprosto okouzlit svým geometrickým tvarem. Co vás taky určitě zaujme, je... více informací »
Sconto Konferenční stolek LUCI dub artisan/bílá/tmavě šedá
Značka: Sconto
3 299 Kč4 349 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Jednoduchý a přesto zajímavý vzhled konferenčního stolku LUCI dokáže naprosto okouzlit svým geometrickým tvarem. Co vás taky určitě zaujme, je...

Jednoduchý a přesto zajímavý vzhled konferenčního stolku LUCI dokáže naprosto okouzlit svým geometrickým tvarem. Co vás taky určitě zaujme, je možnost výběru barvy dělící příčky nacházející se pod deskou stolu. **Šedá, nebo bílá?**To už ponecháme na vás. Obě jsou součástí jednoho balení. Stejně tak nabízíme možnost kombinace konferenčního stolku LUCI s dalšími elementy stejnojmenné kolekce, s jejímž spojením můžete vytvořit jedinečný designový celek, nebo prostě začlenit tento nevšední kus nábytku do již zařízeného obývacího pokoje. Ani jedna volba není špatným rozhodnutím. Díky svému designu a velmi kvalitnímu materiálu z laminované desky se stolek vždy stane nepostradatelným společníkem pro všední i nevšední okamžiky. Stolek rovněž disponuje praktickými kolečky pro snazší manipulaci.

Tento zlevněný produkt Sconto Konferenční stolek LUCI dub artisan/bílá/tmavě šedá od výrobce se zárukou kvality Sconto jde sehnat tady a teď právě pořád výhodně. Nabídky od 3 299 Kč.