Sconto Noční stolek CHASE bílá, 3 zásuvky

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné... více informací »
Sconto Noční stolek CHASE bílá
Značka: Sconto
2 699 Kč3 699 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné...

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné úchytky spolu s příjemným odstínem bílé barvy propůjčují každému kusu nábytku neutrální a lehký vzhled. Úložný prostor nočního stolku CHASE, o šířce a hloubce 52 x 38 cm, se skládá ze 2 nebo 3 zásuvek, záleží na vás, jakou variantu si zvolíte. Celková stabilita stolku je podpořena 4 nožičkami. Vyroben z laminovaného dřevěného materiálu, který je odolný a snadný na údržbu. Doporučujeme jako doplňující úložný prostor k posteli CHASE. Snadná a rychlá montáž.

Výjimečný výrobek Sconto Noční stolek CHASE bílá, 3 zásuvky od kvalitního výrobce Sconto snadno naleznete nyní za extra cenu! Výhodně za 2 699 Kč.