Sconto Noční stolek WILLOW černá/zlatá

Noblesní noční stolek WILLOW okouzlí nejen milovníky barokního glamour stylu, který ztělesňuje luxus a honosnost. Elegantní odstín černé barvy v... více informací »
Sconto Noční stolek WILLOW černá/zlatá
Značka: Sconto
3 099 Kč4 299 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Noblesní noční stolek WILLOW okouzlí nejen milovníky barokního glamour stylu, který ztělesňuje luxus a honosnost. Elegantní odstín černé barvy v...

Noblesní noční stolek WILLOW okouzlí nejen milovníky barokního glamour stylu, který ztělesňuje luxus a honosnost. Elegantní odstín černé barvy v lesklém provedení a floristické motivy ve zlaté barvě nikdy neomrzí. Úložný prostor nočního stolku WILLOW se skládá ze dvou prostorných zásuvek, kdy každá je opatřena úchytkou ve zlaté barvě, která usnadní manipulaci při vysouvání. Noční stolek doporučujeme jako doplňující úložný prostor k posteli WILLOW. Aby byla vaše ložnice jednotná, doporučujeme také ostatní kusy netradičního nábytku ložnicového programu WILLOW, který se může stát dominantou i u vás doma.

Výjimečný produkt Sconto Noční stolek WILLOW černá/zlatá od značky s tradicí a dobrou pověstí Sconto jednoduše pořídíte online v bezva akci! K sehnání zrovna v akci za 3 099 Kč.