Sconto Jídelní stůl JASMIN pinie světlá/dub artisan

Romantický jídelní stůl JASMIN v rustikálním designu inspirovaným venkovským stylem. Stůl je další možnou kombinací s prvky ze stejnojmenného... více informací »
Sconto Jídelní stůl JASMIN pinie světlá/dub artisan
Značka: Sconto
10 999 Kč15 299 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Romantický jídelní stůl JASMIN v rustikálním designu inspirovaným venkovským stylem. Stůl je další možnou kombinací s prvky ze stejnojmenného...

Romantický jídelní stůl JASMIN v rustikálním designu inspirovaným venkovským stylem. Stůl je další možnou kombinací s prvky ze stejnojmenného programu. Dostatečně prostorná plocha stolu nabízí místo pro 6 osob s možností rozšíření o další 4 místa pomocí vysouvací desky. Nohy ve tvaru pravého úhlu se zdobným provedením zajištují dobrou stabilitu a zároveň chrání vaše podlahové krytiny proti možnému poškození, a to díky plastovým podložkám. Série JASMIN se může pochlubit bytelnou konstrukcí a nevšední elegancí propojenou kombinací barevných dekorů a zdobných prvků.

Akční a ve slevě výrobek Sconto Jídelní stůl JASMIN pinie světlá/dub artisan originál od značky Sconto naleznete zde ve výhodné akci! Aktuálně v akci od 10 999 Kč.