Sconto Křeslo TANJA patchwork

Pokud chcete svůj interiér oživit kouskem "ve Francouzském stylu" pořiďte si křeslo TANJA, které rozzáří vaši domácnost a vnese do ní notnou... více informací »
Sconto Křeslo TANJA patchwork
Značka: Sconto
3 599 Kč4 699 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Pokud chcete svůj interiér oživit kouskem "ve Francouzském stylu" pořiďte si křeslo TANJA, které rozzáří vaši domácnost a vnese do ní notnou...

Pokud chcete svůj interiér oživit kouskem „ve Francouzském stylu“ pořiďte si křeslo TANJA, které rozzáří vaši domácnost a vnese do ní notnou dávku elegance a šarmu. Pohodlné sezení zajistí konstrukce z masivního dřeva a výplň z PU pěny. Sedák je pro zvýšení komfortu ještě zpevněn elastickými popruhy. Originální barevný potah ve stylu patchwork zaujme na první pohled a křesílko je díky němu nepřehlédnutelné. Nohy z masivního kaučukovníku v přírodním odstínu a lakované transparentním lakem jsou opatřeny černými plastovými kluzáky, které chrání před možným poškozením podlahové krytiny. Svou velikostí je křeslo TANJA určeno pro krátkodobé a příležitostné nebo konferenční posezení s přáteli, obchodními partnery nebo jen sólo posezení s kávou či sklenkou vína.

Tento diskontní produkt Sconto Křeslo TANJA patchwork od populárního výrobce Sconto lze pořídit právě dnes pořád výhodně. Nabídky již od 3 599 Kč.