Sconto Skládací židle s područkami CAMBRIDGE 2 teakové dřevo

Skládací židle CAMBRIDGE s rustikálním nádechem bude slušet každé zahradě a ozdobí každou terasu. Je velmi praktická díky možnosti snadného... více informací »
Sconto Skládací židle s područkami CAMBRIDGE 2 teakové dřevo
Značka: Sconto
4 499 Kč6 199 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Skládací židle CAMBRIDGE s rustikálním nádechem bude slušet každé zahradě a ozdobí každou terasu. Je velmi praktická díky možnosti snadného...

Skládací židle CAMBRIDGE s rustikálním nádechem bude slušet každé zahradě a ozdobí každou terasu. Je velmi praktická díky možnosti snadného uskladnění a velmi odolná díky materiálu, ze kterého byla vytvořena. Teakové dřevo má úžasné vlastnosti, je velmi odolné proti jakékoliv nepřízni počasí a stejně tak dokáže úspěšně odolávat i dřevokazným škůdcům. Jde o pružný a pevný materiál s velkým obsahem přírodních olejů, které umožnují výrobkům z něj dlouhou životnost. Kovové spoje jsou vyrobeny z nerezové oceli a umožnují snadné složení. Židli lze zkombinovat s dalšími stejnojmennými výrobky.

Tento velmi žádaný produkt Sconto Skládací židle s područkami CAMBRIDGE 2 teakové dřevo originál od výrobce Sconto je k dispozici právě teď v nabídce za příznivou cenu! Nyní za 4 499 Kč.