Sconto TV stolek NIRVANA dub/černá

Upřednostňujete stolek před televizní stěnou? Pak vás možná zaujme TV komoda NIRVANA. Je elegantním spojením současného designu s výraznými retro... více informací »
Sconto TV stolek NIRVANA dub/černá
Značka: Sconto
3 799 Kč5 299 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Upřednostňujete stolek před televizní stěnou? Pak vás možná zaujme TV komoda NIRVANA. Je elegantním spojením současného designu s výraznými retro...

Upřednostňujete stolek před televizní stěnou? Pak vás možná zaujme TV komoda NIRVANA. Je elegantním spojením současného designu s výraznými retro prvky. Nabízí velkou horní plochu pro vaši širokoúhlou televizi i dostatek místa k uložení, ať už potřebné elektroniky do polic, nebo nepostradatelných věcí do bočních skříněk s výklopnými dvířky. Tělo je vyrobeno z kvalitního lamina se snadno udržovatelným povrchem. Nepřehlédnutelné plastové nožky dotvářející celkový vzdušný vzhled a určitě je ocení každý milovník úklidu, nebo majitel robotického vysavače.

Ve slevě produkt Sconto TV stolek NIRVANA dub/černá od této skvělé značky Sconto pohodlně získáte právě nyní opravdu výhodně! Výhodně teď u nás za 3 799 Kč.