Sconto TV sestava ETNA dub/antracit

TV sestava ETNA není jenom pěkným kusem nábytku, ale také skvělým úložným prostorem. Nabízí jednoduché linie v atraktivní kombinaci dekoru dubu a... více informací »
Sconto TV sestava ETNA dub/antracit
Značka: Sconto
4 499 Kč6 299 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
TV sestava ETNA není jenom pěkným kusem nábytku, ale také skvělým úložným prostorem. Nabízí jednoduché linie v atraktivní kombinaci dekoru dubu a...

TV sestava ETNA není jenom pěkným kusem nábytku, ale také skvělým úložným prostorem. Nabízí jednoduché linie v atraktivní kombinaci dekoru dubu a antracitové barvy. Set je spojením nápaditě členěné nástěnné police a komody s dostatečně velkou plochou pro širokoúhlou televizi i úložného prostoru za výklopnými dvířky. Ty jsou v moderním bezúchytovém provedení. Vyrobený je z kvalitního lamina LTD o síle 18 mm s velmi snadno udržovatelným povrchem. Určitě vaší pozornosti neuniknou ani plastové kónické nožky, které nejen, že vytváří celkový odlehčený dojem, ale oceníte je i při úklidu (ideální pro domácnosti co vlastní robotický vysavač).

Vysoce kvalitní kus Sconto TV sestava ETNA dub/antracit od odblíbeného výrobce Sconto máte možnost získat právě teď téměř zdarma. Zboží pořídíte teď u nás za 4 499 Kč.