Sconto Závěsná skříňka POOL bílá vysoký lesk, šířka 76 cm

Koupelnová skříňka POOL má minimální požadavky na prostor, ale zvládne vytvořit dostatečný odkládací prostor pro všechnu tu kosmetiku a... více informací »
Sconto Závěsná skříňka POOL bílá vysoký lesk
Značka: Sconto
3 799 Kč4 999 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Koupelnová skříňka POOL má minimální požadavky na prostor, ale zvládne vytvořit dostatečný odkládací prostor pro všechnu tu kosmetiku a...

Koupelnová skříňka POOL má minimální požadavky na prostor, ale zvládne vytvořit dostatečný odkládací prostor pro všechnu tu kosmetiku a drobnosti, co patří do každé koupelny. Navíc je elegantně skryje za dvířky, takže vaše koupelna bude působit stále uklizeně a čistě. Pro lepší organizaci si můžete nastavit vnitřní polici dle potřeby. Závěsná skříňka POOL je sice malá rozměry, ale přesto velká možnostmi. Ať už závěsnou skříňku POOL použijete v koupelně nebo třeba v technické místnosti jako skříňku na léky či čisticí prostředky, vždy bezpečně uschová vše, co budete mít v případě potřeby ihned po ruce.

Tento kvalitní a žádaný produkt Sconto Závěsná skříňka POOL bílá vysoký lesk, šířka 76 cm originál od značky Sconto jednoduše pořídíte tady nyní extra se slevou! Aktuálně v akci od 3 799 Kč.