Sconto Kancelářská židle URBANO černá

Možnost individuálního nastavení jednotlivých částí židle URBANO, jako je opěrka hlavy se středovou výztuhou ve tvaru V, bederní opěrka a... více informací »
Sconto Kancelářská židle URBANO černá
Značka: Sconto
3 499 Kč4 499 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Možnost individuálního nastavení jednotlivých částí židle URBANO, jako je opěrka hlavy se středovou výztuhou ve tvaru V, bederní opěrka a...

Možnost individuálního nastavení jednotlivých částí židle URBANO, jako je opěrka hlavy se středovou výztuhou ve tvaru V, bederní opěrka a područky, podporuje zdravější způsob sezení. Plynový píst zároveň umožňuje výškové nastavení celé židle. Díky aretačnímu šroubu si lze upravit tuhost pohupu houpacího mechanismu, tento šroub je umístěn pod sedákem. Opěrka hlavy a zádová část jsou opatřeny prodyšnou síťovinou MESH a spolu s čalouněným sedákem, který má kvalitní PU pěnovou výplň, podpoří vaše celkové pohodlí během celodenního sezení u počítače ať už v práci nebo doma. Správnou stabilitu zajišťuje černý pětiramenný kříž s plastovými kolečky vhodnými na koberec. Celá konstrukce židle je vyrobena z kvalitního plastového materiálu. Nosnost židle je do 120 kg. Snadná a rychlá montáž.

Kvalitní a oblíbený produkt Sconto Kancelářská židle URBANO černá od dodavatele s dlouholetou historií Sconto jde pořídit právě dnes za výhodnou cenu. Nabídka od 3 499 Kč.