Sconto Kancelářská židle SPENCER černá

Kancelářská židle SPENCER podpoří váš zdravější způsob sezení a zvýší pocit pohodlí díky několika funkcím, kterými disponuje. Díky... více informací »
Sconto Kancelářská židle SPENCER černá
Značka: Sconto
2 299 Kč3 199 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Kancelářská židle SPENCER podpoří váš zdravější způsob sezení a zvýší pocit pohodlí díky několika funkcím, kterými disponuje. Díky...

Kancelářská židle SPENCER podpoří váš zdravější způsob sezení a zvýší pocit pohodlí díky několika funkcím, kterými disponuje. Díky plynovému pístu můžete snadno a rychle nastavit výšku celé židle. Aretačním šroubem si lze upravit tuhost pohupu houpacího mechanismu podle vašich potřeb, tento šroub je umístěn pod sedákem. Nechte během práce odpočinout na moment také vašim rukám na pohodlných plastových područkách. Vysoké opěradlo je opatřeno prodyšnou síťovinou MESH, v horní části určené pro hlavu je opatřeno ekokůží, jedná se o kůži syntetickou, která se skládá ze dvou vrstev – polyuretan a jako podklad bavlna. Čalouněný sedák, který má kvalitní PU pěnovou výplň, podpoří vaše celkové pohodlí během celodenního sezení u počítače ať už v práci nebo doma. Správnou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový chromovaný kříž s plastovými kolečky vhodnými na koberec. Konstrukce židle je vyrobena z kovového materiálu. Nosnost židle je do 120 kg. Snadná a rychlá montáž.

Oblíbený a kvalitní produkt Sconto Kancelářská židle SPENCER černá od dodavatele se skvělou pověstí Sconto můžete pořídit momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 2 299 Kč.