Sconto Kancelářská židle DELILAH černá

Kancelářská židle DELILAH klasického designu nabízí standartní vybavení plnící běžné nároky na pohodlné sezení za příznivou cenu. Poslouží... více informací »
Sconto Kancelářská židle DELILAH černá
Značka: Sconto
2 999 Kč4 199 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Kancelářská židle DELILAH klasického designu nabízí standartní vybavení plnící běžné nároky na pohodlné sezení za příznivou cenu. Poslouží...

Kancelářská židle DELILAH klasického designu nabízí standartní vybavení plnící běžné nároky na pohodlné sezení za příznivou cenu. Poslouží jak v domácí pracovně, studentském pokoji, tak i v kanceláři. O pohodlné sezení se vám postará příjemně měkký sedák. Židle je vybavena asynchronní mechanikou, což znamená, že si můžete manuálně nastavit sklon sedáku a náklon opěráku. Nesmí chybět ani možnost výškového nastavení a to včetně područek. K snadnému pohybu se židlí vám pomůžou plastová kolečka o průměru 50 mm. Vybrat si lze z několika barev tak, aby mohla židle perfektně doplnit váš interiér.

Vysoce kvalitní produkt Sconto Kancelářská židle DELILAH černá od výrobce se skvělou pověstí Sconto jde sehnat u nás právě v akci! Nyní získáte od 2 999 Kč.